Jarní prázdniny na Lipně

Po loňské dobré zkušenosti jsme letos opět vyrazili na jarní prázdniny do Horní Plané – hotel Orsino. Leto jsme to pojali opravdu široce – první den jsme lyžovali na Hochfichtu, druhý den bruslili ve Frymburku a třetí den běžkovali v Sonebenu.

Každý večer jsme blbli v bazénu a saunovali se, pánská část naší bandy i potrénovala běh na cyklostezce před hotelem (nutno dodat, že část byla pod sněhem, tak to bylo hodně crosové:-) )

Více fotografií: Jarní prázdniny Lipno

Krajské halové mistrovství 2019

Vrchol letošní halové sezóny nastal. Jako přípravu jsme měli jedny oddílovky, kde jsem si maličko vylepšil osobák na překách, takže jsme cítil formu a byl odhodlanej to urvat.

Vše nakonec dopadlo nad očekávání dobře. Na překážkách jsem si udělal s časem 10:56 osobák a ve výšce jsme svůj osobák navýšil dokonce o 11 centimetrů (1,47). Ve štafetě 4×200m jsme s klukama dofuněli druzí, takže nakonec jsem si domů vezl 2 tituly mistra Plzeňského kraje a jednu stříbrnou medaili.

Více o závodech též: http://www.akskodaplzen.cz/…kraje-zactva

Běžkování v KL

Když je sněhu dost, dá se běžkovat klidně i v KL na louce za stadionem. Ale jaro už klepe na dveře – tálo to před očima.

Jenda 13. let

Zase o rok starší. A když už jsem takovej chlapák, přál jsem si nějaké pořádné oblečení, abych se mohl účastnit slavnostních akcí jako je dekorování atletických šampionů apod. 🙂

 

Na oslavě jsme se sešli všichni a smlsli si na luxusním ovocném dortu. Kromě obleku jsem dostal zásobu suplementů na jarní běžeckou sezónu, čičifuky, mikču a obrovské balení Lindt.

Více fotografií: Oslava 13. let Jenda

Taťka na výletě

Taťka si naordinoval dovolenou od rodinky a s kámošema se vypravil na druhý konec světa – do Kostariky.

 

Zdolali nejvyšší horu Kostariky – Cerro Chirripo (3.820 m.n.m.) a to v rámci jednodenního treku (40km s převýšením 2660 metrů). Pak prozkoumali všechny národní parky, vyhaslé i aktivní sopky, pláže z TOP 25 beaches of the world a udělali fotky snad všech možných živočichů. Domů se vrátil se zásobou kafe a čokolády na příštích pár měsíců a s jedním plyšovým lenochodem jménem Riky 🙂

Více fotografií: Costarica 2019

Novoroční pochod

Novoroční pochod je tradiční akce. Po ponocování na Silvestra dokazujeme, že jsme sportovci a vyrážíme s přáteli kolem Boleveckých rybníků. Letos s Fuchsi a Hynčíky.

 

Více fotografií: Novoroční pochod

Běžkování v Bretterschachten

Kája chtěla poprvé vyzkoušet běžky. Při naprosté absenci sněhu, jsme na nejbližší narazili až v Bretterschachten na německé straně Šumavy. Vyrazili jsme brzo ráno, ale jako na potvoru začalo sněžit, foukat a mrznout. Tak jsem dali jen pár kiláčků.

Kája je rodilá lyžařka – i v nepřízni počasí ujela 6 kilometrů a ještě k tomu vyválela pár andělíčků v prašanu.

Více fotografií: Běžky Bretterschachten

Vánoce 2018

Vánoce jsou prostě tradice. Na štědrý den ráno krmení kachen, pak pro světýlko do kostela, oběd ve městě a večer salát a losos u stromečku.

Na první svátek jsme objeli dědečky a babičky a zařádili si v tělocvičně v Bezdružicích při odtučňovacím volejbalovém tréninku.

Nejlepší dárky od ježíška: mobil, dron (Jenda); hra na obchod, LEGO (Kája)

Více fotografií: Vánoce 2018

Vyhlášení Běžeckého poháru mládeže

Oficiální vyhlášení Běžeckého poháru mládeže se odehrálo v obřadní síni  Plzeňské radnice. Byl jsem nervózní více než před startem – přece jen, je to můj první individuální pohár.

Příští rok se těším na závody a na to, jak s klukama poměřím síly a hlavně vytrvalost (absolvovat všechny závody).

Více fotografií: Vyhlášení BPM 2018